Mobile language

Stolní lampy pro efektivní učení

Stolní lampy pro efektivní učení

Když naše děti vstupují do školního věku, jsou některé úpravy jejich pokojů nezbytné. Tam, kde byla hra středem pozornosti, získává nový důležitý typ aktivity: studium. Čtení, psaní úkolů a další činnosti vyžadují vytvoření efektivního osvětlení, které však bude šetrné k dětským očím. Kromě toho, při výběru lamp pro nová dobrodružství našich dětí musíte zvážit i jiné vlastnosti místnosti.

Osvětlení venkovních prostoru – průvodce solárními zahradními světly

Osvětlení venkovních prostoru – průvodce solárními zahradními světly

Kouzlo perfektní zahrady lze zdokonalit i po západu slunce pomoci správného venkovního osvětlení. Ať už máte rozlehlou zahradu nebo útulný dvorek, výběr vhodných svítidel může výrazně zlepšit atmosféru a použitelnost vašeho venkovního prostoru. Pokud jde o zahradní světla, solární zahradní světla jsou oblíbenou volbou a energeticky úsporným řešením pro mnoho spotřebitelů.   Vstupte do světa solárních zahradních světel, prozkoumejte jejich výhody a zjistěte, proč se staly oblíbenou volbou pro domácnosti po celém světě.

ZDRAVÍ NEBO DESIGN? - JAKÉ SVĚTLO JE NEJLEPŠÍ PRO DĚTSKOU POKOJ?

ZDRAVÍ NEBO DESIGN? - JAKÉ SVĚTLO JE NEJLEPŠÍ PRO DĚTSKOU POKOJ?

Jelikož jste se rozhodli mít dítě, musíte přijít s otázkou: jaký kočárek, dětskou postýlku, přebalovací pult ... byste si měli zvolit. V současnosti není snadné najít kvalitní produkt, který je zároveň trendový. Kromě toho máme sklon ignorovat důležité téma, t.j. být si vědom kvality světla v dětském pokoji. Naši "nejmilovanější" však vyžadují obezřetnou péči, proto si výběr dětských světel vyžaduje pečlivou přípravu a povědomí.

TAJEMNÝ SVĚT SVÍTIDEL DO LOŽNICE

TAJEMNÝ SVĚT SVÍTIDEL DO LOŽNICE

Vaše ložnice je oblast bytu, která je od vašich hostů uzavřena, a může být romantická, intimní, teplá, atraktivní, uklidňující, relaxační nebo dokonce extravagantní podle vašeho stylu a nálady. Bez ohledu na styl vaší ložnice, když slunce zapadá, kvalita osvětlení se stává tím faktorem, který určuje prostor a náladu. Při výběru svítidel do ložnice byste měli myslet na možnost umístění silného světla pro osvětlení celého pokoje a také svítidel s tlumeným světlem, které vytvářejí vhodné podmínky pro nerušený odpočinek.