Mobile language

Stolní lampy pro efektivní učení

Stolní lampy pro efektivní učení

Když naše děti dosáhnou školního věku, v dětském pokoji jsou nutné určité úpravy. Pozornost se obrací na nový typ činnosti, který nahrazuje hraní, a to je učení. Čtení, psaní domácích úkolů, učení básní ... atd. vyžadují efektivní osvětlení, které je co nejšetrnější k očím našich dětí. V neposlední řadě musíme při výběru lampy zohlednit přirozené vlastnosti místnosti.          

ZDRAVÍ NEBO DESIGN? - JAKÉ SVĚTLO JE NEJLEPŠÍ PRO DĚTSKOU POKOJ?

ZDRAVÍ NEBO DESIGN? - JAKÉ SVĚTLO JE NEJLEPŠÍ PRO DĚTSKOU POKOJ?

Jelikož jste se rozhodli mít dítě, musíte přijít s otázkou: jaký kočárek, dětskou postýlku, přebalovací pult ... byste si měli zvolit. V současnosti není snadné najít kvalitní produkt, který je zároveň trendový. Kromě toho máme sklon ignorovat důležité téma, t.j. být si vědom kvality světla v dětském pokoji. Naši "nejmilovanější" však vyžadují obezřetnou péči, proto si výběr dětských světel vyžaduje pečlivou přípravu a povědomí.

TAJEMNÝ SVĚT SVÍTIDEL DO LOŽNICE

TAJEMNÝ SVĚT SVÍTIDEL DO LOŽNICE

Vaše ložnice je oblast bytu, která je od vašich hostů uzavřena, a může být romantická, intimní, teplá, atraktivní, uklidňující, relaxační nebo dokonce extravagantní podle vašeho stylu a nálady. Bez ohledu na styl vaší ložnice, když slunce zapadá, kvalita osvětlení se stává tím faktorem, který určuje prostor a náladu. Při výběru svítidel do ložnice byste měli myslet na možnost umístění silného světla pro osvětlení celého pokoje a také svítidel s tlumeným světlem, které vytvářejí vhodné podmínky pro nerušený odpočinek.