Mobile language

ZDRAVÍ NEBO DESIGN? - JAKÉ SVĚTLO JE NEJLEPŠÍ PRO DĚTSKOU POKOJ?

PDF stáhnout Vytisknout tento článek E-mail

Jelikož jste se rozhodli mít dítě, musíte přijít s otázkou: jaký kočárek, dětskou postýlku, přebalovací pult ... byste si měli zvolit. V současnosti není snadné najít kvalitní produkt, který je zároveň trendový. Kromě toho máme sklon ignorovat důležité téma, t.j. být si vědom kvality světla v dětském pokoji. Naši "nejmilovanější" však vyžadují obezřetnou péči, proto si výběr dětských světel vyžaduje pečlivou přípravu a povědomí.

4608 ABC

Prvním problémem je zvolit teplotu barvy, tj zda by lampy v dětském pokoji měli mít studené, teplé nebo přirozené bílé světlo. Studené světlo má namodralý, o něco silnější, zvýrazňující efekt, díky čemuž je ideální pro koupelnové zrcadla a osvětlení kuchyňských skříněk. Přírodní bílá je barva přirozeného slunečního světla, jak naznačuje název, zatímco teplá bílá vytváří o něco více nažloutlé světlo. Pro dětský pokoj je nejlepší zvolit si lampu s teplým bílým světlem, kde na krabici si můžete přečíst hodnotu cca. 2700 - 3400 K.

4545 Babette

Kromě toho byste měli věnovat pozornost i intenzitě světla, protože oči miminek jsou stále velmi citlivé, proto byste se měli vyhnout silnému světlu. Pokud máte šanci, vyberte si lampu s nastavitelným jasem, která postupně rozzáří místnost z úplné tmy, když vaše dítě pláče. To během dětství znamená, že my, rodiče, chodíme k našim dětem, ale když začínají vyrůstat, musíme být připraveni, že i oni by mohli ve tmě chodit do našeho pokoje. Aby se tyto "návštěvy" staly bez jakýchkoliv nehod, vyplatí se koupit dětskou lampu, která se dá zapnout její stlačením, tzv. "Stiskací světlo", které může zvýšit bezpečnost nočního chození.

 

4703 Push Light

Jelikož jsme také rodiči, víme, že kromě toho je velmi důležité, aby naše děti vyrůstaly v nejkouzelnější prostředí, což nás také vedlo k tomu, aby se naše jedinečně navrženy dětská svítidla skutečně staly centrem dětského pokoje. "Inspirovala mě hlavně fauna, když jsem navrhoval grafiku světel. Vytvořil jsem milé motivy, díky kterým bude každá dětská pokoj šťastnější. "

Při navrhování našich luceren se vzorem zvířátek bylo stejně důležité, aby děti milovali zvířata a prozkoumali vývojový efekt motivů. Vzory neukazují úplný příběh, ale při pohledu na ně je možné hovořit několik různých příběhů, čímž povzbuzují naše děti, aby při hraní využili svou fantazii.

 

4568 Leon

Celkově vzato, při nákupu všech položek, které potřebujete, musíte opatrně postupovat při hledání správných nástrojů, které mají správný poměr cena/hodnota, ale jsou také módní a představují vysokou kvalitu. Na trhu svítidel jste určitě na správném místě, když si vyberete jedinečně navrženy dětská svítidla Rabalux natřené trendovými vzory, které také mají vyvíjející se účinek a splňují všechny evropské normy. Naše dekorativní a dětské svítidla LED a jiné než LED najdete na www.rabalux.com, jakož i u našich prodejců. Můžete si vybrat nástěnné, stolní, stropní svítidla, závěsné nebo praktické noční svítidla.