Mobile language

Vytvořte náladu pomoci osvětlení

PDF stáhnout Vytisknout tento článek E-mail

Ať už jde o romantickou atmosféru, uklidňující světlo nebo vzrušující dekor – je to nezbytné! V každém stylovém interiéru je zdroj světla, který doplňuje styl místnosti a přidává kouzlo interiéru i když je vypnutý. Barva a intenzita světla definují prostor stejně účinně jako objekty a nábytek v něm. Dovolte nám představit naše oblíbené doplňky pro každou místnost!

Vytvořte náladu pomoci osvětlení!

Barva a nálada

Barvená terapie není nedávný vynález; v minulém století nemocnice barvili své stěny uklidňující zelenou barvou a červené značky varovaly před nebezpečím. Dnes máme možnost upravit náladu v každé místnosti našeho domova pomocí lamp. Jedno zařízení dokáže proměnit prostor na klidnou relaxační zónu, živou párty nebo tvořivé pracovní místo. Klíčem k této magii je tzv. RGB osvětlení, které pomocí tří primárních barev (červená, zelená a modrá) umožňuje jedné lampě přepínat mezi klidnými odstíny zelené, vzrušující červenou nebo chladnou modrou. Naše lampa SIGGY funguje stejným způsobem, a tento lehký, přenosný model s funkcí změny barvy světla. Je to skvělé doplnění do vaší sbírky dekorativních lamp! Čirá barva lampy zajišťuje, že se dokáže snadno sladit s téměř jakýmkoli stylem interiéru. Lampa je ovládána dálkovým ovladačem, což umožňuje snadnou změnu barvy světla jednoduchým dotykem.

 Lampa s křišťálovým designem, kterou lze zapnout dálkovým ovladačem, a barvu světla lze také nastavit dle potřeby.

Dekorativní světlo SIGGY lze ovládat dálkovým ovladačem.

Flexibilní noční lampa do dětského pokoje

Před spaním pomáhají jemná světla připravit tělo na spánek, protože produkce melatoninu úzce souvisí s množstvím světla v okolí. To je zvláště důležité, pokud jde o děti, které by se možná nechtěly jít spát. Dětský pokoj, kromě oblíbených pohádek a plyšových hraček, vyžaduje vhodné místní osvětlení. Modely BALOO byly vytvořeny s ohledem na nejmenší. Tyto veselé postavy s roztomilým vzhledem, měkkým materiálem a teplým příjemným světlem jsou ideální pro večerní rutiny. Jelikož fungují na akumulátor, lze je snadno přemístit a používat v jakémkoli rohu místnosti. Praktické, přitažlivé a neuvěřitelně všestranné lampy jsou ideální volbou do dětských pokojů. Ať už jde o medvěda nebo tučňáka, rozhodnutí o tom, který si vybrat, necháme na těch nejmenších!

Měkké, silikonové lampy ve formě zvířat jsou extrémní odolné při používání a speciálně navržené pro dětské pokoje. Světla obsahují zabudovanou baterii.

Zábavné, silikonové a odolné lampy, speciálně navržené pro dětské pokoje.

Příroda, zdraví a čistota s lampami z himalájské soli

Příjemné večerní osvětlení místnosti si oblíbí nejen děti ale i dospělí. Budete mít snazší relaxaci a lepší odpočinek, když budou podmínky osvětlení správné. Pro večerní lenošení nebo útulnou televizní relaxaci si mnoho lidí vybírá solné lampy. Všechny naše modely jsou vyrobeny z přírodní himalájské soli, mají dřevěné základy a jejich přírodní barevná paleta si skvěle zapadne do různých interiérů. Asi jste slyšeli o tom, jak solné lampy díky své přírodní povaze mají schopnost čistit vzduch v místnosti. Proto nejenže zlepšují naši náladu, ale také mají přímý pozitivní vliv na naše zdraví a pohodu.

Nicméně nesmíme zapomenout, že tyto lampy, kromě světla a vlivu na naše tělo, jsou také skvěla domácí dekorace. Proto vedle jednoduchých tvarů v různých velikostech nabízíme i složitě vyřezávané modely. Navíc jsme navrhli i unikátní kusy, které kombinují východní estetiku s přínosnými účinky solných lamp.

Tato speciální solná lampa Rábalux obsahuje přírodní himalájskou sůl v kombinací s dřevěnými prvky. Její design je inspirován východem a bude skvělé doplňovat industriální, přírodní nebo minimalistický interiér.

 V našem internetovém obchodě na vás čeká široký výběr solných lamp s designem inspirovaným východem. Lampy nabízejí přátelské a teplé světlo, které prospívá i vašemu zdraví.

Lávová lampa, ozdoba obývacího pokoje a hvězda večírku

Pokud právě nežijete v prostředí starožitného nábytku, určitě najdete v naší nabídce lávovou lampu, která bude ladit s dekorem vašeho obývacího pokoje jak formou, tak i barvou. Lávová lampa je neobyčejným zdrojem světla, protože neustále tekoucí a měnící se tvary poutají pozornost jak mládeží, tak i starší generace. Světlo lampy slouží jako perfektní pozadí pro konverzace, poslech hudby relaxační odpočinek nebo sledovaní televize.

Od roku 1963 tyto světla přinášejí radost nesčetným domácnostem. Anglický vynálezce této jedinečné lampy kdysi řekl: „Lávová lampa je jako věčný cyklus života. Někdy nahoru, někdy dolů, ale nikdy nezůstává na jednom místě; je vždy schopna ukázat něco nového!“ Nepřetržitě se měnící a vzrušující výrobek v různých barvách, může nepochybně být osvěžujícím doplňkem do našich každodenních životů.

V internetových obchodech nejdete k dispozici širokou škálu lávových lamp Rabalux v různých tvarech a barvách.

Skleněná lampa, vířící látka uvnitř a pořad se měnicí světlo dělá lávovou lampu čímkoli ale ne nudným doplňkem.

V dlouhých zimních večerech je klíčové doplnit své okolí světlem, které pomáhá překonat nevzhledné šero a dlouhou řadu deštivých, studených dní. Pokud světla jsou dobře vybraná a umístěná tak se stanou skvělými spojenci v tomto boji. 

 

Dekorace, osvětlení, doplnění interiéru – dekorativní lampa to vše zvládne! Každá místnost může potřebovat trochu světla navíc, aby se cítila pohodlněji. Jsme zde, abychom vám poskytly tě nejlepší výrobky! Podívejte se na naši kompletní nabídku dekorativních lamp!