Rabalux

Kereső

Textury, tvary, materiály ve světě lamp

V dnešní době je podstatné, aby vnitřní osvětlení umělo víc než jen svítit. Osvětlení může měnit náladu a styl prostoru a může je dokonce i zadávat. Možnosti a vlastnosti produktů se rozšířily: nyní to nejsou jen kuchaři a interiéroví designéři, kteří používají termíny jako textura, materiál a tvar, ale tyto vlastnosti nabyly na významu také v oblasti osvětlovacích zařízení.

Textury, tvary, materiály ve světě lamp

3D tištěná magie: svět jedinečných tvarů

3D tisk je dnes přítomen všude. Pokud dokážeme „vytisknout“ jedlé dorty, určitě dokážeme vytvořit i osvětlovací zařízení. Pokud milujete technologické novinky, určitě musíte si pořídit domů alespoň jednu 3D tištěnou lampu. Vytvořili jsme závěsnou lampu s jemným tvarem a stolní lampu poskytující příjemné tlumené světlo.

Tiana 72216 a Tiana 74189 od Rábaluxu.

Jemný, žebrovaný povrch závěsného světla Tiana ozdobí každý obývací pokoj. A její kombinace se stolní lampou ze stejné řady vytvoří příjemný duet.

Hliníková pěna: ultralehká a extra odolná elegance

Hliníková pěna se již nepoužívá jen v těžkém průmyslu; stala se také známým materiálem v interiérovém designu. Vzhledem k nízké hmotnosti a odolnosti začíná byt velice populární volbou u výrobců nabítku. Navíc skvěle vypadá a dokáže dodat unikátní atmosféru interiéru. Jen se podívejte na krásný třpyt vytvořený filtrováním světla u závěsu Samilo! Věřte, že to není photoshop!

Samilo 72217 a 72219, nově světla s vlastním designem Rábalux.

Produktová rodina Samilo, jeden z vlastních designu Rábalux.

Galvanizace: klíč k odolnosti kovu

Všeobecně neměníme domácí osvětlení, pokud není potřeba, a proto se vyplatí pří výběru věnovat pozornost materiálům svítidla. Galvanizace poskytuje povrchům nejen estetické výhody, ale také zajišťuje jejich ochranu a trvanlivost. Využili jsme tuto vlastnost při výrobě naších svítidel, jak je například rodinka Kiara, která obsahuje stopní lampu, nástěnné a závěsné světlo. Jednoduchá kulatá stínidla z matného skla skvěle hodí do moderních i klasických interiérů. V kombinaci se zlatým galvanizovaným kovovým základem osvěží interiér a proslouží dlouhá leta. V kombinaci se zdroji teplého bílého světla dokážeme vytvořit skutečně přátelskou a přívětivou atmosféru.

Nástěnné svítidlo Kiara 71081, stropní světlo 71082, závěs 72249 a stolní lampa 74203 z galvanizovaného kovu.

Kiara, řada lamp s čistými, elegantními a zároveň moderními stylovými prvky, vybavená odolnou konstrukci a materiály.

Asymetrie: dynamika pohybu

Asymetrická designová svítidla přinášejí do interiérů nový vzhled. Tyto lampy boří hranice tradičních tvarů a odvážně přehodnocují roli osvětlení v interiérovém designu. Jsou nejen vizuálně vzrušující, ale také dělají prostor dynamičtějším a živějším. Pokud rádi překračujete své limity, pořiďte si jednu z nich! Například asymetrické stropní svítidlo Mirossi.

Mirossi 71094 a Mirossi 72266 od Rábaluxu.

Asymetrie a pár závitu, to vše je svítidlo Mirossi. Speciální nabídka od Rábaluxu.

Sklo a žebrované povrchy: elegance a unikátnost

Správná kombinace materiálů a textury povrchů výrazně ovlivňuje celkový vzhled výrobku. Ve světě lamp jsou to detaily, které jsou působivé i když svítidlo je zhasnuté. V kombinaci se světlem vytváří skutečně poutavý pohled. Podívejte se, jak světlo prochází skrz skleněné panely rodinky svítidel Veness!

Jednoduchý, trojitý nebo čtyř-stínítkový závěs Veness a také stolní dekorativní lampa v nové kolekci Rábalux.

Veness, unikátní svítidlo se skleněnými panely.

Vidíte, jak se světlo rozplývá skrz texturovaný akrylový povrch svítidel Grete?

Rodinka Grete: nástěnné svítidlo, jednoduchý, dvojitý anebo trojitý závěs od Rábalux.

Křišťálový povrh kulatého svítidla a unikátní design.

Podívejte se na novou hravou produktovou řadu Florian, která poskytuje zcela jedinečný vzhled při zapnutí a vypnutí. Díky vnitřnímu žebrování skleněného stínítka, světlo proniká jemněji a elegantněji. Vidíte, jak moc záleží na struktuře stínidla?

Jednoduchý, čtyř-stínítkový a pěti-stínítkový závěs z řady Florian s vnitřním zvlněným skleněným stínidlem najdete mezí nových produktů Rábalux.

Florián: svítidlo pro design. Stínidlo z kouřového skla s vnitřním zvlněným povrchem. Jeden z největších představitelů brilantní hry světla.

Osvětlete svůj domov speciálními texturovanými svítidly Rábalux, která nabízí jedinečné tvary a materiály! Navštivte naše webové stránky, prohlédněte si naši nejnovější kolekci interiérových svítidel a nejdete něco stylového pro každý kout svého domova!

Speciální textury, materiály a tvary najdete v novách produktech Rábalux.

Osvětlete svůj domov jedinečhttps://rabalux.cz/novinkyně zářícími světly!

 

 

PDF stáhnout Vytisknout tento článek E-mail