Mobile language

TAJEMNÝ SVĚT SVÍTIDEL DO LOŽNICE

PDF stáhnout Vytisknout tento článek E-mail

Vaše ložnice je oblast bytu, která je od vašich hostů uzavřena, a může být romantická, intimní, teplá, atraktivní, uklidňující, relaxační nebo dokonce extravagantní podle vašeho stylu a nálady. Bez ohledu na styl vaší ložnice, když slunce zapadá, kvalita osvětlení se stává tím faktorem, který určuje prostor a náladu. Při výběru svítidel do ložnice byste měli myslet na možnost umístění silného světla pro osvětlení celého pokoje a také svítidel s tlumeným světlem, které vytvářejí vhodné podmínky pro nerušený odpočinek.

 

2446 Marion

 Při navrhování osvětlení ložnice byste se měli nejprve rozhodnout, jaký typ světla pomůže Vám nejlépe odpočinout a zrelaxovat, a pak si můžete vybrat mezi LED svítidlem nebo klasickým osvětlením s žárovkou.

Centrální, obecné osvětlení ve formě stropního nebo závěsného svítidla bude hlavním zdrojem světla v prostoru, a jako další světlo byste měli upřednostnit noční světla, které poskytují především měkké a tlumené světlo.

 

2270 Joel

Pokud si přejete vytvořit romantickou atmosféru v ložnici, vyberte si ozdobné závěsné svítidlo, které samo o sobě funguje jako samostatný interiérový doplněk. Přehoz přes postel, měkký koberec, teplá, chlupatá přikrývka, krásně osvětlený obrázek a stylový závěsný lustr vytváří příjemnou atmosférou a pomáhají zmírnit vaši každodenní únavu.

 

7048 Madeleine

Na noční stolek můžete dokonce umístit elegantní noční lampu, která bude nejen hezkým doplňkem ale i dodatečným zdrojem světla.

2907 Meda

Flossi 8812

Pokud potřebujete více soustředěné světlo pro čtení, umístěte lampu na čtení na stěnu nad postelí. Vyberte si jedno ze svítidel s ovladatelnýou páčkou a umístěte jej tak, aby světlo zapnuté lampy nepřekáželo relaxaci druhé osoby.

 

Obrázek: svítidlo Larkin 6530 se závitem E-27, bílým stínítkem, flexibilní čtecí páčkou, vestavěný světelný zdroj LED se svítivostí 205 lumenů a teplotou barvy – tepla bílá.

Při výběru nástěnného svítidla do ložnice byste měli brát ohled na barevnou kompozici pokoje. Doporučujeme zvolit přírodní barvy a materiály, které vám pomohou vytvořit uklidňující a relaxační prostředí.