Mobile language

Přiveďte přírodu do svého domova!

PDF stáhnout Vytisknout tento článek E-mail

Na jaře chceme osvěžit interiér různých místnosti pomoci čerstvých květu a dekoraci vyrobených z přírodních materiálů. V zimě vytváříme útulnou a příjemnou atmosféru ve svých prostorech pomocí teplých barev a hřejících materiálů.

Přiveďte přírodu do svého domova

Dřevo se objevuje v různých formách, a naše lampy vyrobené z tohoto materiálu mají výhodu, že se snadno hodí k různým stylům interiéru díky svým neutrálním tónům. Dovolte nám představit vám naší oblíbené výrobky!

Protože světlo má význam

Během zimních měsíců, jakmile člověk přijde domů, zapíná světla. V zimě, až do příchodu jara, nabývá umělé světlo obrovského významu, protože zdroj a kvalita světla dělají značný rozdíl. Potřebujeme světlo na čtení, před spaním, a dokonce i k vylepšení nálady při sledování televize. Výběr osvětlení se během této doby stává více patrným a věnujeme pozornost tomu, jak osvětlujeme své okolí. Kromě funkcionality je důležité, aby lampa byla esteticky příjemná, a dřevo spolu s kovem splňuje tyto kritéria. Přírodní materiály jsou nezbytnou součástí našich lamp, nejen v základu, ale i v kreativních a klasických designech.

Dřevěná nástěnná lampa v kombinaci s nestandartní žárovkou bude zajímavým zdrojem světla pro každý domov.Jednoduché, ale zajímavé světlo do kanceláří nebo dětských pokojů.

Skandinávský les, osvěžující světlo

Skandinávský styl je oblíbený po celém světě, ať už v detektivních románech nebo v interiérovém designu. Stropní lampa KONTE, vyrobená na světlém dřevěném základě, je univerzální a ladí s téměř jakýmkoli moderním nábytkem. Její teplé bílé světlo (1800 lumenu) je ideální pro větší obývací pokoje nebo stylově zařízené kanceláře, skvěle se hodí dokonce i k stále populárnějším stěnám z mechu.

Hranatá světlá dřevěná základna, doplněná bílými hranatými stínidly, jednoduchá a zajímavá stropní lampa.Lampa ve skandinávském stylu s čistými liniemi je univerzálním zdrojem světla.

Klasika v ložnici

Do pokoje, kde záleží na klidu, intimitě a soukromí, jako je ložnice, lidé volí tradiční řešení. Noční lampa LYCHEE, dostupná v různých barvách, se zalíbí milovníkům skandinávského stylu díky svým dřevěným elementům. Přesto její jednoduchost a použitelnost ji činí nejlepší volbou na noční stoleček do jakékoli ložnici. Do této lampy lze použit žárovku E14 s tou barvou světla, která bude vyhovovat vám, ať už pro čtení nebo jen na prolomení tmy noci jemným zábleskem.

Světlý dřevěný základ v kombinaci s jednoduchým bílým stínidlem dělá styl lampy Lychee univerzálním pro jakýkoli interiér.

Noční lampa je nezbytným doplňkem v ložnici.

Unikátní řešení pro stylové domovy

Struktura dřeva byla populárním dekoračním prvkem během tisíc let. Zatímco mnoho nábytku a objektů je vyrobeno z tohoto přírodního materiálu, výrobci osvětlení musí velice opatrně začleňovat tento materiál do výrobku kvůli nebezpečí požáru. Moderní technologie nám však umožňuje bezpečné používání dřeva, což vede k vzniku unikátních kusů jako jsou lampy ze série BRAULIA. "Méně je více," říkají tyto jednoduché, ale efektní kusy, které vytvářejí moderní atmosféru v obývacím pokoji nebo jídelně.

Jednoduché a kontrastní řešení osvětlení místností pomoci různých druhu závěsných lamp ze série Braulia.

Různé varianty závěsných lamp série Braulia najdou své místo v každé místnosti.

Průmyslný dotek pro kancelář

Na závěr si zaslouží zmínku série AKSEL. Speciálně navržená světla pro průmyslové interiéry bude se hodit do kanceláří nebo bytové jednotky typu Loft. Pomoci nastavitelných ramenu můžete osvětlit místnost tak jak vám vyhovuje. Tento výrobek je oblíbený mezi designery, protože se skvěle hodí do minimalistických kancelářských prostor anebo jako výrazný doplněk do moderních interiérů.

Lampa Aksel v průmyslovém stylu se stane stylovým akcentem na zdi, stropu nebo stole.

Minimalistická světla Aksel pro industriální interiéry.


Světlo, tvar, funkčnost

Ať už jde o stropní nebo nástěnnou lampu nebo lokalizovaný zdroj světla, máme výrobek pro každou situaci. Svítidla s přírodními materiály a moderním designem budou skvělou volbou do moderních interiéru. Kromě skandinávského a průmyslového stylu nabízíme i minimalistické modely v souladu s aktuálním trendem. U nás se najde lampa pro každý vkus.

 

Přírodní materiály jsou opět ve středu pozornosti v interiérovém designu. Dřevo není pouze běžné ve nábytku, ale je oblíbenou volbou pro doplňky a osvětlení. Hodí se jak do rustikálních, tak i moderních interiérů.