Mobile language

Lampa nejen poskytuje světlo, ale také přidává styl do interiéru

PDF stáhnout Vytisknout tento článek E-mail

Světlo bylo nedílnou součástí naší civilizace od momentu vytvoření prvního ohne. Pochodni osvětlovaly jeskyně, a ve středověku forma svícenu měla svůj význam ve většině domácnostech. Není tedy překvapením, že v 21. století, když hovoříme o lampách, musíme také mluvit o stylech, funkcích a materiálech.

Lampa nejen poskytuje světlo, ale také přidává styl do interiéru.

Očekávání a Světla

Primární zvažovaným faktorem při výběru je, že lampa poskytuje takové množství světla, jaké vyžaduje konkrétní místnost nebo účel. Nicméně je nyní zásadní, aby výrobek byl i vizuálně hezký, bezproblémově zapadala do stylu domova nebo kanceláře – někdy sloužící jako dekorační vizuální prvek a jindy jako neviditelný zdroj světla. Kromě vzhledu je stále důležitější při výběru lampy i technický obsah. Energeticky úsporné modely a výrobky kompatibilní s chytrým domem jsou jedním z řešení, které vyhovuje moderním požadavkům a zapadá do moderních designu.

Jinými slovy, lampa dnes musí být stylová, funkčně bezchybná, šetrná k životnímu prostředí a kompatibilní s chytrým domem. To je minimální standard, který každý kus v naší nové kolekci splňuje a má i něco navíc!

Stropní světlo do jídelny se stylovými, moderními a energeticky úspornými závěsnými lampami. Stylové, moderní a energeticky úsporné stropní osvětlení do jídelny se závěsnými svítidly. LED osvětlení už dnes není kompromisem.

Funkce a světlo

Trendy a móda hrají v interiérovém designu významnou roli. Na rozdíl od našeho šatníku, který můžeme měnit každý rok, zůstává nám nábytek, lampy a dekorativní předměty na mnoho let, dokonce desetiletí. Je důležité do našich domovů umístit výrobky, které budeme s radostí používat dlouhou dobu. V minimalistickém designu jsou běžné skryté zdroje světla, kde není zdůrazňována forma lampy, a přednost mají technické parametry. Skandinávský styl, který má v poslední době mnoho příznivců, často zdůrazňuje vizuál svítidla, v tom případě lampa nejen zapadá do prostoru, ale ho definuje. Kromě toho se stává stále populárnějším trendem, že i žárovka hraje stejně jako stínidlo.

Alt: Industriální, ale zároveň hravý, je to ideální lampa pro osvětlení větších prostorů.  Industriální, ale zároveň hravý, Svens v kombinaci s unikatní žárovkou je ideální lampa pro osvětlení větších prostor.

A bylo světlo!

Atmosféra místnosti je určena nejen použitými barvami, ale také osvětlením. To, na co je světlo nasměrováno, se stane výraznější. Zdroj samotného světla také vyniká nad svým okolí. Proto moderní interiérový design často využívá stojací lampy, stolní lampy a dekorativní osvětlení k strukturování prostoru a zdůraznění stylistických prvků. Platí to zvláště v oblasti maximalistického designu, který je charakterizován uměleckým nábytkem a zajímavými povrchy. Domovy navržené v tomto stylu touží po prostorách bohatých na osvětlení, možná s překvapivými materiály nebo tvary lamp.

Kouřová skla této lampy jsou stvořený pro maximalistický styl.Kouřová skla této lampy jsou skvělým doplňkem moderních interiérů. Její unikátní tvar je ideální pro maximalistický design.

Větší, lepší, hezčí

V interiérovém designu se stále více uplatňují větší a nápadnější lampy a svítidla. Tento trend se původně objevil v designu institucí a větších sálů, než se dostal do rezidenční kultury. Tyto velká svítidla vynikají nejen svou velikostí, ale také zajímavými tvary a poutavými materiály. Tento trend používá inovativní materiály, včetně zrcadlových kovových povrchů, hliníkové pěny a "kouřového" skla.

Stropní lampa s barevnými skleněnými stínidly.Barevná skleněná stínidla jsou k dispozici ve různých tvarech a velikostech, což z těchto vzrušujících lamp činí ideální volbu pro moderní obývací pokoje a jídelní prostory.


Nyní a navždy

Existují výrobky, o kterých můžeme říct – nestárnoucí klasika. Interiér lze obnovit tím, že si zachováme hlavní kusy nábytku a osvěžíme ho pomocí doplňků a samozřejmě osvětlení. Úpravy osvětlení lze provézt pomocí nových lamp pro čtení nebo dekorativního osvětlen, které jsou cenově dostupnější a nevyžadují odbornou montáž. Přenosné lampy mohou také hrát důležitou roli a umožnit vám měnit prostor během dne. Udržení konzistentního stylu bez pomoci interiérového designéra je jednodušší, když vybíráte lampy v rámci produktové rodinky, což zajistí jednotný styl po celém vašem domě.

Stropní světlo, nástěnná lampa a stojací lampa jsou součástí rodiny Ghita, vhodnou pro každou místnost.  Minimalistické stropní světlo, nástěnná lampa a stojací lampa jsou součástí rodiny Ghita vhodnou do moderního nebo minimalistického interiéru.

Transformujte svůj domov, vytvořte ohromující a jedinečné interiéry s našimi novými stylovými lampami, objevte novou podzimní kolekci svítidel Rábalux!