Mobile language

LED stropní svítidla: světlo a funkce

PDF stáhnout Vytisknout tento článek E-mail

Přeměňte atmosféru a energetickou účinnost vašeho domova pomoci nejnovějších LED stropnic! Dozvíte se, proč se tato světla stala jedním z nejoblíbenějších a nejmodernějších řešení pro domovy.

LED stropní svítidla: světlo a funkce

Jednoduché, ale skvělé? - Ano, rozhodně!

Energetická účinnost a ochrana životního prostředí

Již dlouho víme, že LED světla jsou energeticky výhodnější díky tomu, že spotřebovávají mnohem méně elektrické energie než jejich tradiční protějšky. To nejenže pomáhá životnímu prostředí, ale také šetří vaše peníze! Takže o tom opravdu není potřeba diskutovat!

Odolnost a životnost

Kromě energetické úspory LED stropní světla jsou také praktická z důvodu vysoké životnosti. Většina z nich nám může sloužit až 50 000 hodin. Takže rozhodně mluvíme o dlouhodobě výhodné investici.

Finančně dostupné LED stropní světlo.

"Mnohé" výhody LED stropních světel.


Funkce a design

Myslíte si, že sice jsou hezké a dobré ale bohužel jsou trochu nudné? - Odpověď: rozhodně ne!

V dnešní době jsou na stropní světla také kladeny vysoké nároky. Díky technologickým pokrokům většina těchto produktů obsahuje mnoho funkci. Například už není takový problém změnit jas světla. Můžeme ovládat úroveň jasu buď dálkovým ovladačem nebo vypínačem na zdi. Kromě toho mnoho výrobku obsahuje i funkcí RGB světla. Představte si, jak můžete oživit narozeninovou party, karneval nebo jakoukoli událost pomoci barevného světla!

Hezké a barevné světlo pomoci LED stropních svítidel.

 LED světla jsou skvělým doplňkem večírku.

Navíc si nemusíte mít jednoduché bílé stropní světlo; existuje nespočet tvarů (čtverec, kruh, trojúhelník, mnohoúhelník, ovál), což je činí snadno přizpůsobitelnými jakémukoli stylu interiéru, ať už klasickému, modernímu nebo minimalistickému.

Stropní světlo Eldrick2 LED je skvělou kombinaci funkčnosti a designu.

Stropní LED světlo Eldrick2 má skutečně vzrušující formu, povrchovou texturu a design.

 

Nižší výška stropu, prostorná místnost

Už delší dobu nejsou bytové domy stavěny podle buržoazní elegance, takže výška stropu výrazně ovlivňuje naše volby světel. V místnostech s nižšími stropy LED stropní světlo bude skvělou volbou, protože nezabírá moc místa a může osvětlit celou místnost.

Jasné a příjemné výhody LED stropních světel.

Nová technologická stropnice Oscar rozzáří váš obývací pokoj svým příjemným teplým světlem.

 

Hlavní osvětlení

Zatímco reflektory obvykle jsou používané pro směrované světlo, stropní světla slouží hlavním zdrojem světla. Jsou ideální pro každodenní aktivity a příjemnější pro naše oči, protože rovnoměrně osvětli celou místnost.

Rozšiřování prostoru

Ještě jedná výhoda stropních světel je, že osvětlují také směrem k stropu, což opticky zvětšuje prostor a výšku místnosti. To je zejména výhodné v místnostech, kde je důležité zachovat nebo zvýraznit velikost plochy, jako jsou obývací pokoje, kuchyně a jídelny.

Jednoduchá instalace a údržba

Pokud jsme vás stále nepřesvědčili ihned nahradit několik vašich světel za nové stropní světla, tak máme ještě jeden argument. Stropní světla jsou obecně snazší na instalaci a údržbu, protože jsou umístěna na jediném místě na stropě. Navíc jejich čištění je mnohem jednodušší než u jakéhokoli jiného typu světla. Stačí rychlý otěr zleva doprava a hotovo.

Objevte všechny výhody našich nových stropních světel! (Kliknutím na obrázek vás přesměruje k LED světlům.).

LED stropní svítidla: Světlo a funkčnost.

 

 

Vyberte si ze našich LED stropnic tu, která bude nejvíc vám vyhovovat. Šetřete peníze, vytvářejte atmosféru a zvyšujte pohodlí svého domova pomoci světel, která spojují design a funkčnost.

Objevte naše LED světla, stropní svítidla a Smart produkty a najděte vybraný produkt u našich obchodních partnerů.