Rabalux

Kereső

Přiveďte světlo do pohybu!

Ve světě klasiky existují jednoduché kulaté stropní lampy, lustry a reflektory. Kombinace všech těchto typů v jakékoli podobě bychom si mohli představit asi jen ve sci-fi filmu. Naštěstí, že v moderním světě jediným limitem pro design a realizaci takových projektu je naše představivost.

Přiveďte světlo do pohybu!

V minulosti, pokud jste chtěli stropní svítidlo, které lze nasměrovat, tak jste museli volit bodová světla. Dnes moderní technologie a design umožňují nasměrovat závěsné nebo stropního světlo tak jak vám to vyhovuje. Dává to flexibilitu přizpůsobit světlo našim aktivitám, náladě nebo intenzitě denního světla v okolí.

Produktová řada Henli od Rábalux.

Produkty Henli nejen skvěle vypadají, ale také mají směrovatelné světlo.

Používáte jídelní stůl na něco jiného než na jídlo? Někdy pomáháte dítěti s domácími úkoly nebo děláte ruční práce? Možná tam kontrolujete mail nebo hrajete deskové hry s přáteli? Tyto různé činnosti vyžadují různé intenzity a směry světla. Abychom se vyhnuli nutnosti měnit světlo pro každý druh činností, dobrým řešením je závěsný lustr se směrovým světlem. Můžete ho nastavit, oddálit nebo přitáhnout bliž…  

Produktová řada Odiss od Rábalux.

Produktová řada Odiss s nastavitelnými hlavami vám umožní nasměrovat světlo podle vašich představ a potřeb.

Nemyslete jen na funkčnost! Jak ukazují výše uvedené příklady, světla mohou být trendovým a stylovým doplňkem vašeho obývacího pokoje, jídelny nebo ložnice. Díky jejich designu mohou vyniknout v prostoru i tehdy, když nesvítí.

Nová lampa Montema se silikonovou trubicí od Rábalux.

Montema: Oviňte silikonovou fluorescenční trubici kolem kovového rámu, jak se vám líbí.


V dnešním světě je optimalizace použiti energií stále důležitější. Naše novinky 2024 s možností nasměrovaní světla obsahují vestavěné LED zdroje. LED lampy nejlépe splňují funkci šetření energii a efektivního osvětlení vnitřních a vnějších prostoru. A nasměrovatelné světlo pomáhá zmenšit potřebu v doplňujícím osvětlení, protože ho můžeme vždy nasměrovat tam, kde je potřeba. To také pomáhá snižovat naši spotřebu energie v domácnosti.

Novinky od Rábalux.

Prohlédněte si naše novinky.


Jednoduše řečeno, pokud vás unavuje tradiční, nudné osvětlení, je čas udělat krok vpřed a ponořit se do světa nastavitelných a nasměrovatelných světel! Jsou funkční, pohodlné a stylové. Osvěží interiér vnitřních prostoru.

Podívejte si na ně v našem novém katalogu!

Najděte je v našem novém katalogu!

Najděte je v našem novém katalogu!


PDF stáhnout Vytisknout tento článek E-mail